Solnanogi opinieSolnanogi jest naszą propozycją dla osób cierpiących na problemy ze stopami, ale także dla takich, które po prostu chciałyby o nie zadbać, żeby jak najdłużej móc się cieszyć ich zdrowym wyglądem. Nasz produkt zawiera w sobie tylko naturalne składniki, które docenią osoby dbające o siebie stosując jak najmniej chemii. Solnanogi jest przyjazny zarówno naszemu wrażliwemu ciału, jak i środowisku.

Jak stosować preparat?

Wieczorem, kiedy jesteśmy już zmęczeni, wystarczy tylko wlać ciepłą wodę do miski, włączyć ulubiony serial, wrzucić tabletkę Solnanogi, zamoczyć nogi i zrelaksować się. Tabletka rozpuści się tworząc sól, która odżywi nasze stopy, pomoże je też zmiękczyć i pozbyć się martwego naskórka. W walce o piękne stopy należy pamiętać o ich nawilżeniu. Suche pięty i nieestetyczne skórki będą widoczne podczas wizyt na basenie czy na plaży. Dzięki Solnanogi można pozbyć się, w całości lub przynajmniej częściowo, tego problemu. Sól pozwoli też poprawić ukrwienie skóry, dzięki czemu opuchlizna powstała po wysiłku łatwiej zejdzie. Stopa dzięki temu będzie wydawać się smuklejsza. Tabletki Solnanogi pomagają też w chorobach skóry, pozwalają złagodzić objawy grzybicy. Poprawia się też koloryt stóp, z szarego, ziemistego koloru przekształca się w bardziej naturalny odcień.

Dla kogo

tabletki SolnanogiDzięki Solnanogi dbamy o nasze zdrowie, o prawidłowe ukrwienie i nawilżenie skóry stóp, a co za tym idzie na ich estetyczny wygląd. Taka dbałość jest też inwestycją w przyszłość, ponieważ o stopy warto dbać już od najmłodszych lat. I to inwestycja, która nie kosztuje nas dużo – tabletki Solnanogi są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dlatego Solnanogi poleca się też rodzicom – aby mogli zadbać o stopy swojej pociechy. Dziecko możemy zainteresować zmieniającym się kolorem wody po wrzuceniu do niej tabletki. Przyciągnie je też delikatny, naturalny zapach. Kurację Solnanogi możemy stosować codziennie i poświęcać na nią tyle czasu, ile chcemy – oczywiście najlepsze efekty osiągniemy przez kilkunasto-kilkudziesięcio minutowe „sesje”, jednak, według opinii naszych klientów, i po dziesięciu minutach moczenia możemy dostrzec efekty. Przy tego typu zabiegach ważna jest regularność, jednak nie musimy stosować Solnanogi codziennie, ale wtedy, kiedy mamy czas dla siebie i możemy się odrobinę zrelaksować. Solnanogi jest preparatem bezpiecznym, nie użyto do jego produkcji szkodliwych, silnych detergentów, które mogą nas podrażnić. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane, żeby pozwolić Ci zadbać o swój wygląd, zdrowie, a także poczuć się komfortowo. Polecamy alergikom, osobom chcącym dbać o siebie w zgodzie z naturą, osobom aktywnym fizycznie, tym, którym zależy i na niskiej cenie, i na jakości.

OPINIE

Solnanogi opinieSolnanogi pozwolił mi z problemem opuchniętych stóp. Mam „stojącą” pracę, czasami po całym dniu nogi były tak spuchnięte, że ledwo wkładałam buty. Ale teraz jest lepiej, przy każdym kolejnym stosowaniu stopy wyglądają coraz lepiej. I samopoczucie lepsze. A cena – bardzo korzystna. - Milena, lat 33.

Moja opinia jest w pełni pozytywna. Zależało mi na złuszczeniu i i wygładzeniu stóp przed latem. Stosowałam różne peelingi, kremy, ale to właśnie Solnanogi pomógł mi w uzyskaniu odpowiedniego wyglądu. Stopy są „jak nowe” :) - Basia, lat 29.

Dużo biegam i Solnanogi pomaga mi w regeneracji stóp po bieganiu. Dobrze zmiękcza skórę, nawilża, a do tego łagodzi podrażnienia. Polecam biegaczom. No i cena bardzo przyjazna dla portfela! - Tomek, lat 34.

Moje stopy są kłopotliwe – ciągle męczą mnie jakieś choroby, ledwo coś zaleczę, pojawia się co innego. Oczywiście konsultuje się z lekarzami i stosuje do ich zaleceń, jednak szukałam jakiejś dobrej soli do stóp, którą będę używała po przyjściu z pracy. Solnanogi zakupiłam w bardzo atrakcyjnej cenie i już od samego początku byłam pozytywnie zaskoczona działaniem. Solnanogi łagodzi wszelkie chorobowe zmiany, daje stopom poczucie odprężenia. Na pewno kupię ponownie. - Wiesława, lat 43.